Silja turnaus 2018
F8 pojat

Ott pvm. klo. Koti Vieras Kenttä tulos
199 la.4.8. 15:00 Kaleva Kissanmaa Hervanta Real Kauppi 2A 1 - 1
200 la.4.8. 15:40 Y-Ilves Punainen Viinikka Keltainen Kauppi 2A 5 - 4
201 la.4.8. 16:20 Hervanta Real Lentävänniemi Kauppi 2A 1 - 1
202 la.4.8. 17:00 Viinikka Keltainen Takahuhti Vihreä Kauppi 2A 2 - 5
203 la.4.8. 17:40 Lentävänniemi Kaleva Kissanmaa Kauppi 2A 5 - 1
204 la.4.8. 18:20 Takahuhti Vihreä Y-Ilves Punainen Kauppi 2A 6 - 2
205 la.4.8. 15:00 Atala Messit Keskikaupunki A Kauppi 2B 0 - 5
206 la.4.8. 15:40 Keskikaupunki B Vuores Vihreä Kauppi 2B 5 - 0
207 la.4.8. 16:20 Keskikaupunki A Annala 1 Kauppi 2B 9 - 2
208 la.4.8. 17:00 Kaleva Kissanmaa Y-Ilves Punainen Kauppi 2B 0 - 3
209 la.4.8. 17:40 Vuores Keltainen Annala 2 Kauppi 2B 1 - 4
210 la.4.8. 18:20 Atala Messit Kaleva Messukylä Kauppi 2B 5 - 5
211 la.4.8. 15:00 Annala 1 Y-ilves Sininen Kauppi 2C 3 - 2
212 la.4.8. 15:40 Kaleva Tammela Viinikka Sininen Kauppi 2C 1 - 2
213 la.4.8. 16:20 Tesoma Keltainen Vuores Keltainen Kauppi 2C 7 - 1
214 la.4.8. 17:00 Atala Messit Viinikka Sininen Kauppi 2C 3 - 3
215 la.4.8. 17:40 Hervanta Real Y-ilves Sininen Kauppi 2C 1 - 1
216 la.4.8. 18:20 Viinikka Sininen Keskikaupunki A Kauppi 2C 2 - 5
217 la.4.8. 15:00 Y-Ilves Musta   Atala Ronaldot Kauppi 2D 6 - 2
218 la.4.8. 15:40 Takahuhti Vihreä Vehmainen Bayer Kauppi 2D 10 - 2
219 la.4.8. 16:20 Atala Ronaldot Annala 2 Kauppi 2D 2 - 2
220 la.4.8. 17:00 Hervanta Barca Kaleva Tammela Kauppi 2D 4 - 1
221 la.4.8. 17:40 Takahuhti Musta Y-Ilves Musta   Kauppi 2D 4 - 4
222 la.4.8. 18:20 Vehmainen Bayer Kaleva Tammela Kauppi 2D 7 - 4
223 la.4.8. 15:00 Annala 2 Viinikka Valkoinen Kauppi 2E 4 - 8
224 la.4.8. 15:40 Takahuhti Keltainen Kaleva Messukylä Kauppi 2E 6 - 1
225 la.4.8. 16:20 Viinikka Valkoinen Y-Ilves Musta   Kauppi 2E 4 - 8
226 la.4.8. 17:00 Takahuhti Kelt Pirkkala Messit Kauppi 2E 5 - 3
227 la.4.8. 17:40 Annala 1 Vehmainen City Kauppi 2E 2 - 5
228 la.4.8. 18:20 Pirkkala Messit Viinikka Keltainen Kauppi 2E 2 - 6
229 la.4.8. 15:00 Vehmainen City Tesoma Keltainen Kauppi 2F 1 - 3
230 la.4.8. 15:40 Pirkkala Messit Tesoma Vihreä Kauppi 2F 3 - 8
231 la.4.8. 16:20 Y-ilves Sininen Vehmainen City Kauppi 2F 1 - 4
232 la.4.8. 17:00 Vehmainen Bayer Viinikka Vihreä Kauppi 2F 4 - 6
233 la.4.8. 17:40 Atala Ronaldot Tesoma Keltainen Kauppi 2F 1 - 7
234 la.4.8. 18:20 Vuores Vihreä Takahuhti Kelt Kauppi 2F 1 - 7
235 la.4.8. 15:00 Vuores Keltainen Takahuhti Musta Kauppi 2G 5 - 4
236 la.4.8. 15:40 Viinikka Vihreä Hervanta Barca Kauppi 2G 4 - 2
237 la.4.8. 16:20 Takahuhti Musta Vehmainen Juve Kauppi 2G 1 - 8
238 la.4.8. 17:00 Tesoma Vihreä Keskikaupunki B Kauppi 2G 0 - 4
239 la.4.8. 17:40 Viinikka Valkoinen Vehmainen Juve Kauppi 2G 0 - 12
240 la.4.8. 18:20 Hervanta Barca Keskikaupunki B Kauppi 2G 0 - 3
241 la.4.8. 15:00 Vehmainen Juve Lentävänniemi Kauppi 2H 9 - 0
242 la.4.8. 17:00 Kaleva Messukylä Vuores Vihreä Kauppi 2H 2 - 3
243 la.4.8. 18:20 Tesoma Vihreä Viinikka Vihreä Kauppi 2H 4 - 1