F7t-F6t (2012-2013)

Pelimuoto 5v5 (mv ja 4 kenttäpelaajaa) otteluaika 1 x 25 min.  Vetäytymissääntö voimassa. Sivurajasyöttö (jalalla, voi myös lähteä kuljettamaan) Maaliheitto tai -potku.

Muutokset mahdollisia, tarkasta ohjelma vielä ennen peli-iltaa!

Tiistai 28.5.2019

Ott. nro Aika Koti Vieras Kenttä K - V
44 17:00 Annala/K.järvi Keltainen Keskikaupunki Tuhkimot 1 -
45 17:30 Siivikkala Liljat Vuores Keltainen 1 -
46 18:00 Keskikaupunki Ruususet Annala/K.järvi Keltainen 1 -
47 18:30 Keskikaupunki Tuhkimot Siivikkala Liljat 1 -
48 19:00 Vuores Keltainen Keskikaupunki Ruususet 1 -
49 17:00 Tesoma  Pirkkala Vaahtokarkit 2 -
50 17:40 Vuores Keltavihreä Tesoma  2 -
51 18:20 Pirkkala Vaahtokarkit Lentävänniemi 1/2 2 -
52 19:00 Lentävänniemi 1/2 Vuores Keltavihreä 2 -
53 17:00 Kalevan Keltaiset Annala/K.järvi Vihreä 3 -
54 17:40 Annala/K.järvi Vihreä Vuores Vihreä 3 -
55 18:20 Viinikka Keltainen Kalevan Keltaiset 3 -
56 19:00 Vuores Vihreä Viinikka Keltainen 3 -
57 17:00 Atala Vihreä Kalevan Vihreät 4 -
58 17:40 Kalevan Vihreät Pirkkala Toffeet 4 -
59 18:20 Y-Ilves Punainen Atala Vihreä 4 -
60 19:00 Pirkkala Toffeet Y-Ilves Punainen 4 -

Tiistai 14.5.2019

Ott.  Aika Koti Vieras Kenttä K - V
1 17:00 Keskikaupunki Tähkäpäät Kalevan Vihreät 1 4 - 3
2 17:30 Annala/K.järvi Valkoinen Keskikaupunki Tuhkimot 1 4 - 4
3 18:00 Y-Ilves Punainen Keskikaupunki Tähkäpäät 1 2 - 4
4 18:30 Kalevan Vihreät Annala/K.järvi Valkoinen 1 4 - 4
5 19:00 Keskikaupunki Tuhkimot Y-Ilves Punainen 1 2 - 3
6 17:00 Viinikka Keltainen Vuores Keltavihreä 2 3 - 2
7 17:30 Siivikkala Liljat Lentävänniemi  2 0 - 5
8 18:00 Annala/K.järvi Keltainen Viinikka Keltainen 2 3 - 0
9 18:30 Vuores Keltavihreä Siivikkala Liljat 2 7 - 1
10 19:00 Lentävänniemi  Annala/K.järvi Keltainen 2 3 - 1
11 17:00 Vuores Vihreä Atala Vihreä 3 5 - 2
12 17:30 Pirkkala Hattarat Tesoma  3 1 - 0
13 18:00 Atala Vihreä Viinikka Vihreä 3 5 - 1
14 18:30 Tesoma  Atala Valkoinen 3 1 - 6
15 19:00 Viinikka Vihreä Vuores Vihreä 3 1 - 6
16 17:00 Kalevan Keltaiset Pirkkala Toffeet 4 3 - 4
17 17:30 Atala Keltainen  Vuores Keltainen 4 6 - 0
18 18:00 Pirkkala Toffeet Annala/K.järvi Vihreä 4 1 - 0
19 18:30 Vuores Keltainen Kalevan Keltaiset 4 3 - 6
20 19:00 Annala/K.järvi Vihreä Atala Keltainen  4 1 - 7
21 19:00 Atala Valkoinen Pirkkala Hattarat 9 -