Harjoitusvuorot 2019

POJAT

 

F5 (2014) pojat        HUOM!  Ma treeni siirtynyt tiistaille ja Amurin koululle
joukkue vkonpvä klo kenttä
Keskikaupunki F5p ti 17.00-18.15 Amurin koulu
Keskikaupunki F5p ke 16.30-17.30 Tahmela
F6 (2013) pojat
joukkue vkonpvä klo kenttä
 Keskikaupunki F6p ma 16.30-17.30 Tahmela
 Keskikaupunki F6p ke 16.30-17.30 Tahmela
F7 (2012) pojat
joukkue vkonpvä klo kenttä
Keskikaupunki F7p  ma 16.30-17.30 Tahmela
Keskikaupunki F7p ke 16.30-17.30 Tahmela
F8 (2011) pojat
joukkue vkonpvä klo kenttä
Keskikaupunki F8p ti 17.30-18.45 Väinö Linnan puisto
Keskikaupunki F8p to 18:15-19:30 Väinö Linnan puisto
F9 (2010) pojat
joukkue vkonpvä klo kenttä
Keskikaupunki F9p ma 16.30-17.30 Tahmela
Keskikaupunki F9p ke 16.30-17.30 Tahmela
E10 (2009) pojat
joukkue vkonpvä klo kenttä
Keskikaupunki E10p ti 17.30-18.30 Tahmela
Keskikaupunki E10p to 18.15-19.30 Palomäentie
Keskikaupunki E10p pe 16:30-17:30 Tahmela
E11 ja D12 (2007 - 2008) pojat Keskikaupunki
joukkue vkonpvä klo kenttä
Keskikaupunki ti 17.30-18.30 Tahmela
Keskikaupunki  to 17.00-18.30 Amuri
E11 ja D12 (2007 -2008) pojat Tahmela
joukkue vkonpvä klo kenttä
Tahmela ke 17.30-18.30 Tahmela
D13 / C14 / C15 (2004 - 2005 - 2006) pojat siirtyvät Kalevan joukkueeseen
joukkue vkonpvä klo kenttä
Kaleva ke 19.00-20.00 Tapiolan puisto
Kaleva to 19.00-20,00 Litukan puisto

TYTÖT


F5 tytöt (2014)
joukkue vkonpvä klo kenttä
Keskikaupunki F5t ti 16.30 - 17.30 Tahmela
Keskikaupunki F5t to 18.00 - 19.00 Amurin koulu
F7-6 tytöt (2012-13)
joukkue vkonpvä klo kenttä
Keskikaupunki F7-6t ti 16.30 - 17.30 Tahmela
Keskikaupunki F7-6t to 18.00 - 19.00 Amurin koulu
F9-8 tytöt (2010-11)
joukkue vkonpvä klo kenttä
Keskikaupunki F9-8t ti 17:30-18.30 Tahmela
Keskikaupunki F9-8t to 17.30-18:30 Kaarila
E-tytöt (2008-09)
joukkue vkonpvä klo kenttä
Keskikaupunki E-t ti 17.30-18.30 Tahmela
Keskikaupunki E-t to 18.30-20.00 Kaarila
D-tytöt (2006-07)
joukkue vkonpvä klo kenttä
Pohjoinen ti 17.00-18.00 Litukka
Pohjoinen ke 17.30-18.30 Tahmela
C-TYTÖT (2004-05)
joukkue vkonpvä klo kenttä