Yhteystiedot 2019 Keskikaupunki

Yhdyshenkilöt

Nimi Puhelin Sähköposti
Seppo Lahtinen +358 50 3546934 seppo.t.lahtinen(at)elisanet.fi
Waldemar Lahtinen +358 40 7370904 wlahtinen(at)hotmail.fi
Juha Soukka +358 40 1608010 juha.soukka(at)gmail.com

Aluepäällikkö Pohjoinen

Nimi Puhelin Sähköposti
Tero Keinänen +358 400 400 042 tero.keinanen(at)ilves.fi

F5 (2014) pojat - Yhdyshenkilöt Seppo ja Waldemar

Nimi Tehtävä Puhelin Sähköposti
Olli Tuomarla Valmentaja 0503523839 ollituomarla(at)hotmail.com
Jari Perälä Valmentaja 0445473085 jari.t.perala(at)gmail.com
Juhana Merta Valmentaja 0503715647 juhanamerta(at)hotmail.com
Wille Nyyssönen Valmentaja 8408446634 w.nyyssonen(at)gmail.com
Juho Titov Valmentaja 0405193224
juhotuho(at)gmail.com
Eerika Nyyssönen Joukkueenjohtaja 0443300398 eerika.nyyssonen(at)gmail.com

F6 (2013) pojat - Yhdyshenkilöt Seppo ja Waldemar

Nimi Tehtävä Puhelin Sähköposti
Pekka Huikuri Valmentaja 0442628141 pehu76(at)luukku.com
Henri Niskala Valmentaja 0442772284 henri.niskala(at)huom.fi
Niku Ojala Valmentaja 0405801088 niku.ojala(at)gmail.com
Aino Salmi Joukkueenjohtaja 407015598 aino.salmi(at)gmail.com
Mari Soini Joukkueenjohtaja 0407030022 soini.mari(at)gmail.com

F7 (2012) pojat - Yhdyshenkilöt Seppo ja Waldemar

Nimi Tehtävä Puhelin Sähköposti
Topi Jokinen Valmentaja 451227206 jokinen.topi(at)gmail.com
Olli Tuomarla Valmentaja 0503523839 ollituomarla(at)hotmail.com
Wille Nyyssönen Valmentaja 8408446634 w.nyyssonen(at)gmail.com
Marko Thomson Joukkueenjohtaja 0500730161 marko.j.thomson(at)gmail.com

F8 (2011) pojat - Yhdyshenkilöt Seppo ja Waldemar

Nimi Tehtävä Puhelin Sähköposti
Artturi Ala-Kauttu Valmentaja 0456330377 artturi(at)saunalahti.fi
Ville Vataja Valmentaja 0405387819 vatajavillee(at)gmail.com
Henna Vataja Joukkueenjohtaja 0405512224 hennaerikava(at)gmail.com

F9 (2010) pojat - Yhdyshenkilöt Seppo ja Waldemar

Nimi Tehtävä Puhelin Sähköposti
Henri Ojala Valmentaja 0408401439 henri.s.ojala(at)hotmail.fi
Essi Jalonen Joukkueenjohtaja 0407419280 essijalonen(at)hotmail.com

E10 (2009) pojat - Yhdyshenkilöt Seppo ja Waldemar

Nimi Tehtävä Puhelin Sähköposti
Johannes Gröhn Valmentaja 0504097707 jgrohn(at)gmail.com
Tuomas Kokko Valmentaja 407579868 tuomaskokko78(at)gmail.com
Erkki Ikonen Valmentaja 0505397068 erkki.pj.ikonen(at)gmail.com
Kaisa Kokko Joukkueenjohtaja 0407476715 kaisakatriina.kokko(at)gmail.com

E11-D12 (2008-2007) pojat Tahmela- Yhdyshenkilöt Seppo ja Waldemar

Nimi Tehtävä Puhelin Sähköposti
Aku Keinänen Valmentaja 0407292778 aku.keinanen(at)erkeme.fi
Sami Jaakkola Valmentaja 0503006550 sami.jaakkola70(at)gmail.com
Ville Kaseva Joukkueenjohtaja 0405789089 ville.kaseva(at)asuva.net

E11- D12 (2008-2007) pojat Keskikaupunki - Yhdyshenkilöt Seppo ja Waldemar

Nimi Tehtävä Puhelin Sähköposti
Teemu Helenius Valmentaja 0400398466 teemu.helenius(at)kolumbus.fi
Pipsa Helenius Valmentaja 0451560 775 pipu.helenius(at)gmail.com
Leila Väisänen Joukkueenjohtaja 0503691341 leila.anneli.v(at)gmail.com

D13-C14-C15 (2006-2005-2004) pojat - Yhdyshenkilöt Seppo ja Waldemar

Katso Kalevan yhteystiedot.

Nimi Tehtävä Puhelin Sähköposti
Mikael Topi Valmentaja 0443556477 mikael.topi(at)gmail.com
Joukkueenjohtaja

 


F5 (2014) tytöt - Yhdyshenkilö Juha

HUOM! F5-tytöt harjoittelevat F6-F7-tyttöjen kanssa.

Nimi Tehtävä Puhelin Sähköposti

F5-F6-F7 (2013-2012) tytöt - Yhdyshenkilö Juha

Nimi Tehtävä Puhelin Sähköposti
Tero Putkonen Valmentaja 050 521 0679 tero.putkonen(at)gmail.com
Pekka Vappula Valmentaja 040 487 0802 pekka.vappula(at)gmail.com
Toni Hevonkorpi Valmentaja 040 717 7106 toni.hevonkorpi(at)ilves.fi
Niina Ojala Joukkueenjohtaja 050 591 1822 niina.s.ojala(at)gmail.com

F8-F9 (2011-2010) tytöt - Yhdyshenkilö Juha

Nimi Tehtävä Puhelin Sähköposti
Pasi Nieminen Valmentaja 0407540138 pasi.nieminen79 (at) gmail.com
Asko Koivula Valmentaja 0407335029 asko.koivula1 (at) gmail.com
Ilona Ivanoff Joukkueenjohtaja 0400652734 Ilonaivanoff (at) gmail.com

E10-E11 (2009-2008) tytöt - Yhdyshenkilö Juha

Nimi Tehtävä Puhelin Sähköposti
Jaakko Kuoppala Valmentaja 0401788768 Jaakko(at)razzmatazz.fi
Jussi-Pekka Virtanen Valmentaja 0400409773 jussi-pekka.virtanen(at)bridgehilloy.fi
Cilla Karppelin Joukkueenjohtaja 0405768147 cilla.karppelin(at)gmail.com

D12-D13 (2007-2006) tytöt - Yhdyshenkilö Juha

Nimi Tehtävä Puhelin Sähköposti
Juha Soukka Valmentaja /jojo 0401608010 juha.soukka (at) gmail.com

C14-B16 (2005-2003) tytöt - Yhdyshenkilö Juha

Nimi Tehtävä Puhelin Sähköposti
Valmentaja
Joukkueenjohtaja