Yhteystiedot 2019

Yhdyshenkilöt
nimi tehtävä puhelin sposti
Kari Korpela yhdyshenkilö 040 537 9588 kari.korpela(a)rokki.net
Pekka Niemelä yhdyshenkilö 040 522 0760 pekkaniemela(a)saunalahti.fi
Teuvo Kaarela yhdyshenkilö 0400 335 048 teuvo.kaarela(a)gmail.com
Aluepäällikkö 
Tero Keinänen aluepäällikkö 0400 400 042 tero.keinanen(a)ilves.fi

POJAT

F5 (2014) pojat Keltainen, Vihreä
nimi tehtävä puhelin sposti
Olli Pajunen Valmentaja 044 260 7611 olli.m.pajunen(a)gmail.com
Joonas Konola Valmentaja 040 356 9810 joonas.konola(a)gmail.com
Juho Niemelä Valmentaja 040 739 7083 juhonml(a)gmail.com
Mika Paakkunainen Valmentaja 050 574 3394 mika.paakkunainen
(a)gmail.com
Mona-Riikka Riihimäki Jouk.johtaja 040 722 8845 mona.riikka(a)gmail.com
Antti-Juhana Mäki Valmentaja 040 736 4613 aj_maki(a)hotmail.com
F6 (2013) pojat Ronaldo, Messi, Neymar, Suarez
nimi tehtävä puhelin sposti
Ilkka Riikonen Valmentaja 0400 835 069 iriikonen9(a)gmail.com
Perttu Mukkala Valmentaja 044 378 7538 perttu(a)mukkala.net
Tero Peltoniemi Valmentaja 050 586 6627 terohenrik.peltoniemi
(a)gmail.com
Jaakko Pekkala Valmentaja 045 634 2494 jaapekkala(a)gmail.com
Jussi Tarvainen Valmentaja  - jussitarvainen(a)gmail.com
Alvaro Moreno Valmentaja 044 312 1940 almogonza(a)hotmail.com
Johanna Lahtinen Jouk.johtaja 040 348 8495 johanna.a.lahtinen
(a)gmail.com
F7 (2012) pojat 
nimi tehtävä puhelin sposti
Petteri Laakkonen Valmentaja 040 566 5584 poooppi(a)hotmail.com
Vesa Viljanen Valmentaja
Mikko Isokorpi Valmentaja 050 445 0390 mikko.isokorpi(a)gmail.com
Teo Tuovinen Valmentaja 0440 659 409 teo.tuovinen(a)me.com
Mika Ala-Lipasti Valmentaja  - mika.alalipasti(a)icloud.com
Sohvi Mäntykoski Jouk.johtaja 040 708 8460 sohvi.mantykoski(a)gmail.com
Miia Eino Jouk.johtaja 040 557 3016 miia.eino(a)gmail.com
F8 (2011) pojat Bayern, Juventus, Barcelona, Norwich
nimi tehtävä puhelin sposti
Esko-Pekka Järvinen Valmentaja  - jarvinen.e.p(a)gmail.com
Teemu Reijonen Valmentaja 045 121 3744 reijonenteemu(a)gmail.com
Arttu Volanto Valmentaja 044 503 0182 arttu.volanto(a)gmail.com
Tero Salonen Valmentaja
Ninja Kajas Valmentaja 0440 111 987 ninja.kajas(a)hotmail.com
Emilia Valkonen Jouk.johtaja 040 741 1610 emilia.s.valkonen(a)gmail.com
F9 (2010) pojat Tammela, Kissanmaa, Messukylä, Juhannuskylä
nimi tehtävä puhelin sposti
Petteri Sohlman Valmentaja 040 749 5225 petteri.sohlman(a)gmail.com
Juha Kurki Valmentaja 050 5911825 juha.kurki(a)iki.fi
Tero Torppa Valmentaja  - tero.torppa(a)gmail.com
Otto Nojonen Valmentaja  - otto.nojonen(a)gmail.com
Mika Paakkunainen Valmentaja 050 574 3394 mika.paakkunainen
(a)yahoo.com
Perttu Mukkala Jouk.johtaja 044 378 7538 perttu(a)mukkala.net
E11 (2008) pojat
nimi tehtävä puhelin sposti
Kim Kivinen Valmentaja 040 725 1586 kim.kivinen(a)gmail.com
Juha Kurki Valmentaja 050 591 1825 juha.kurki(a)iki.fi
Janne Myllyoja Valmentaja 050 588 1053 janne.myllyoja(a)gmail.com
Kim Kivinen Jouk.johtaja 040 725 1586 kim.kivinen(a)gmail.com

C/D13 (2005-06) pojat 

nimi tehtävä puhelin sposti
Kimmo"Vepa"Vesasto Valmentaja 0400 763 792 vepa.vesasto(a)luukku.com
Juha Seppänen Valmentaja 040 505 0980 juha.seppanen
(a)nordic-industries.com
Jouk.johtaja
B/C-pojat (2003-04)  
Petri Pekki Valmentaja 0400 768 801 petri.pekki(a)gmail.com
Jussi Nousiainen Valmentaja 050 578 0959 jussi.nousiainen(a)tek.fi
Petri Pekki Jouk.johtaja 0400 768 801 petri.pekki(a)gmail.com

TYTÖT

F5 tytöt (2014)
nimi tehtävä puhelin sposti
valmentaja
jojo
F7-6 tytöt (2012-13) Vihreät, Keltaiset
nimi tehtävä puhelin sposti
Jussi Jokinen Valmentaja 044 542 6291 jokinjub(a)gmail.com
Pilvi Korhonen Valmentaja 040 777 7905 pilvi.t.korhonen(a)gmail.com
Mano Mielonen Valmentaja 050 532 5323 mano.mielonen(a)tsp.fi
Markku Laitio Jouk.johtaja 0400 420 891 mlaitio(a)icloud.com
F9-8 tytöt (2010-2011)
nimi tehtävä puhelin sposti
Valmentaja
Jouk.johtaja
E-tytöt (2008-2009)  Kalevan Karkit
nimi tehtävä puhelin sposti
Mira Makkonen Valmentaja  040 181 7169 msmakkonen(a)gmail.com
Katri Pihlaja Valmentaja 044 996 2124 katri.pihlaja(a)windowslive.com
Eeva-Maria Pohjonen Jouk.johtaja 050 308 3201 eeva-maria.pohjonen(a)fimnet.fi
Johanna Pulkkinen Jouk.johtaja 044 967 7577 johanna.pulkkinen33
(a)icloud.com
D-tytöt(2006-2007)
nimi tehtävä puhelin sposti
Juha Soukka Valmentaja 040 160 8010 juha.soukka(a)gmail.com
Juha Soukka Jouk.johtaja