Yhteystiedot 2020

Yhdyshenkilöt
nimi tehtävä puhelin sposti
Kari Korpela yhdyshenkilö 040 537 9588 kari.korpela(a)gmail.com
Pekka Niemelä yhdyshenkilö 040 522 0760 pekkaniemela(a)saunalahti.fi
Teuvo Kaarela yhdyshenkilö 0400 335 048 teuvo.kaarela(a)gmail.com
Aluepäällikkö 
Tero Keinänen aluepäällikkö 0400 400 042 tero.keinanen(a)ilves.fi

POJAT

F5 (2015) pojat
nimi tehtävä puhelin sposti
Antti Heikkilä Valmentaja 050 342 1715      antti.m.heikkila(a)gmail.com     
Jenny Vainio Valmentaja 050 300 8654 jsjvainio(a)gmail.com
Toni Andem Valmentaja 050 441 6672 toni.andem(a)gmail.com
Sampsa Järvinen   Valmentaja 041 516 2456 jarvinensampsa(a)gmail.com
Esa Ojanperä Jouk.johtaja   040 837 3939 ojanpera.esa(a)gmail.com
Heini Kauhanen Jouk.johtaja 050 491 5303 heini.potkupallo(a)gmail.com
F6 (2014) pojat Keltainen, Vihreä
nimi tehtävä puhelin sposti
Mika Paakkunainen Valmentaja 050 574 3394 mika.paakkunainen
(a)gmail.com
Joonas Konola Valmentaja 040 356 9810 joonas.konola(a)gmail.com
Teemu Juopperi Valmentaja 040 843 4045 teemu.juopperi(a)gmail.com
Katrina Lamberg Valmentaja 040 564 1881 katrina.lamberg(a)gmail.com
Meri Mäkihannu Valmentaja 040 522 1510 meri.makihannu(a)iki.fi
Antti Mäki Valmentaja  - aj_maki(a)hotmail.com
Kari Alenius jouk.johtaja 040 199 0901 kari.alenius(a)gmail.com
F7 (2013) pojat Ronaldo, Messi, Neymar
nimi tehtävä puhelin sposti
Perttu Mukkala Valmentaja 044 378 7538  perttu(a)mukkala.net
Tero Peltoniemi Valmentaja 050 586 6627 terohenrik.peltoniemi
(a)gmail.com
Alvaro Moreno Valmentaja 044 312 1940 almogonza(a)hotmail.com
MikaelvonBonsdorff Valmentaja 050 348 1625      mikael.bonsdorff(a)gmail.com
Valmentaja
Jussi Tarvainen Jouk.johtaja 040 779 5945 jussitarvainen(a)gmail.com
F8 (2012) pojat Keltainen, Vihreä
nimi tehtävä puhelin sposti
Mikko Isokorpi Valmentaja 050 445 0390 mikko.isokorpi(a)gmail.com
Pasi Ahola Valmentaja 045 127 2374 pasi.ahola(a)vitafin.com
Joonas Leskelä Valmentaja 040 722 8846 joonasleskelae(a)gmail.com
Joonas Ahola Valmentaja 044 986 5526  -
Marko Rissanen Valmentaja 045 611 0698 markori(a)icloud.com
Sohvi Mäntykoski Jouk.johtaja 040 708 8460 sohvi.mantykoski(a)gmail.com
Miia Eino Jouk.johtaja 040 557 3016 miia.eino(a)gmail.com
F9 (2011) pojat Bayern, Juventus, Barcelona
nimi tehtävä puhelin sposti
Arttu Volanto Valmentaja 044 503 0182 arttu.volanto(a)gmail.com
Pekka Heinonen Valmentaja 040 520 5550 pekka.heinonen
(a)pirkanmaanpaahtimo.fi
Valmentaja
Valmentaja
Hanne Sirainen Jouk.johtaja 040 702 8067 hanne.sirainen(a)hotmail.com
E10 (2010) pojat Tammela, Kissanmaa, Messukylä
nimi tehtävä puhelin sposti
Juha Kurki Valmentaja 050 5911825 juha.kurki(a)iki.fi
Petteri Sohlman Valmentaja 040749 5225 petteri.sohlman(a)gmail.com
Tero Torppa Valmentaja  - tero.torppa(a)gmail.com
Valmentaja
Perttu Mukkala Jouk.johtaja 044 378 7538 perttu(a)mukkala.net
E11 (2009) pojat
nimi tehtävä puhelin sposti
Rainer Lehtola Valmentaja 040 771 9692 rainer.m.lehtola(a)gmail.com
Janne Myllyoja Valmentaja  - janne.myllyoja(a)gmail.com
Siri Raitanen Jouk.johtaja 050 482 0890 sirin.sahkoposti(a)gmail.com
D12 (2007-2008) pojat
nimi tehtävä puhelin sposti
Kim Kivinen Valmentaja 040 725 1586 kim.kivinen(a)gmail.com
Juha Kurki Valmentaja 050 591 1825 juha.kurki(a)iki.fi
Janne Myllyoja Valmentaja  - janne.myllyoja(a)gmail.com
Kim Kivinen Jouk.johtaja 040 725 1586 kim.kivinen(a)gmail.com

C (2005-06) pojat 

nimi tehtävä puhelin sposti
Juha Seppänen Valmentaja 040 505 0980 juha.seppanen(a)nordic -industries.com
Juha Ristimäki Valmentaja 050 482 1427 juha.ristimaki(a)gmail.com
Valmentaja
Milla Havanka Jouk.johtaja 050 487 6810 milla.havanka(a)mekaselska.fi

TYTÖT

F6-5 tytöt (2014-2015)
nimi tehtävä puhelin sposti
Henri Virtanen valmentaja 044 048 0844 henrivirtanen(a)yahoo.com
Jarno Suonio valmentaja 050 356 4884 jarnosuonio(a)gmail.com
Liina Kangas valmentaja 040 7011 242 liinallepostia(a)gmail.com
Suvi Haveri Jouk.johtaja 044 060 0095 suvi.haveri(a)gmail.com
F8-7 tytöt (2012-13) Vihreät, Keltaiset
nimi tehtävä puhelin sposti
Hannu Paara Valmentaja 040 487 2642 hpaara(a)gmail.com
Pilvi Korhonen Valmentaja 040 777 7905 pilvi.t.korhonen(a)gmail.com
Mano Mielonen Valmentaja 050 532 5323 mano.mielonen(a)tsp.fi
Markku Laitio Jouk.johtaja 0400 420 891 mlaitio(a)icloud.com
D-tytöt (2008-2009)  Vihreät, Keltaiset
nimi tehtävä puhelin sposti
Ville Niemelä Valmentaja  050 356 0378   ville.niemela(a)gmail.com
Anni Mäkinen Valmentaja 044 090 2606 anni.maki83(a)gmail.com
Jussi Pohjonen Valmentaja 040 565 3887 jussi.pohjonen(a)tuni.fi
Matti Sipiläinen Valmentaja 040 757 8865 matti.sipilainen
(a)elokuvayhtioaamu.fi
Riina Mikkonen Jouk.johtaja 040 5322912 petsamonp(a)gmail.com