Yhteystiedot 2019

FC TURVASANA
Yhteyshenkilö puhelin sposti
Kirsti Raulo 045-676 9902 kirsti.raulo(at)tpnet.fi
harjoitusvuoro ke klo 20-21.30 Leinola tekonurmi
FC PÄÄTYYN ASTI
Yhteyshenkilö puhelin sposti
Krista Helminen 040-741 6499 krista_helminen(at)hotmail.com
harjoitusvuoro to klo 20-21.30 Leinola tekonurmi
FC KANARIALINNUT
Yhteyshenkilö puhelin sposti
Pekka Mikkonen 050-309 0324 pekka.mikkonen(at)elisanet.fi
harjoitusvuoro
FC LYNXETTAS 
Yhteyshenkilö puhelin sposti
Marja-Liisa Järvinen 0400-210 084 marjaliisa.jarvinen(at)gmail.com
harjoitusvuoro su 19.30 - 20.30 Toivio tekonurmi, Pirkkala
FC BEE
Yhteyshenkilö puhelin sposti
Piia Nurminen 050-598 0030 piia.nurminen(at)ilves.fi
Mika Törmä 050-594 5067 mikatorma67(at)gmail.com
harjoitusvuoro ti 20.00-21.15 Toivio, Pirkkala tekonurmi
to 20.00-21.15 Pirkkala keskuskenttä tekonurmi
FC POHJOINEN
Yhteyshenkilö puhelin sposti
Laura Ylikoski 040-964 1594 laura.ylikoski(at)hotmail.com
harjoitusvuoro
LOISKE
Yhteistyöseura Sääksjärven Loiske
Yhteyshenkilö puhelin sposti
Eeva Lahdenperä 040-740 4140 junioripaallikko.loiske(at)gmail.com
ILVES 3 Miesten piirinsarja 7 div
Yhteyshenkilö puhelin sposti
Seppo Lahtinen 050-354 6934 seppo.lahtinen(at)ilves.fi
LADY FUTIS Naisten kuntopallo (ei sarjatoimintaa)
Yhteyshenkilö puhelin sposti
Waldemar Lahtinen 040-737 0904 wlahtinen(at)hotmail.com
Juuso Lehtonen 050-330 9110 juuso.lehtonen(at)elisanet.fi
Piia Nurminen 050-598 0030 piia.nurminen(at)ilves.fi
Harjoitukset Ke 20-21.15 Tipotie 4, Tampere,
hiekkakenttä 24.4. alkaen
Ke 19.15-20.45 Pirkkahalli nurmi (29.5 alk)
ILVES FUTAA Aikuisten kuntopallo miehille ja naisille
Yhteyshenkilö puhelin sposti
Timo Turkkila 050-486 8874 timolst(at)live.com
Ari Valtaoja
Harjoitukset su klo 19.00-20.30 Leinola tekonurmi