Tuomariasettelut sarjoittain

Kaikkiin peleihin pyritään asettelemaan tuomarit. Mikäli tuomaria ei ole saatu aseteltua tai on tullut tuomarin peruutus, tulee kotijoukkueen yhteistyössä vierasjoukkueen kanssa, järjestää itse pelin tuomarointi.

Ottelusiirroissa siirtävä joukkue on velvollinen ilmoittamaan vastustajajoukkueelle, tuomarille, tuomariasettelijalle sekä kilpailupäällikölle siirrettävästä ottelusta.

Tuomariasettelija                                                                                          

Seppo Lahtinen s.posti seppo.lahtinen(at)ilves.fi  puh. 050 354 6934 

0tt
nro
Pvm Klo ikäl Koti Vieras Kenttä tuomari
1 20.5. 17:30 D tytöt Atala Koirat Pirkkala Vihreä Vehmainen M.Pukkila
1 20.5. 19:00 C tytöt Pirkkala Lännen Ct KK Pirkkala O.Lammi
1 20.5. 19:00 D/C p Linnainmaa Annala/Kaukaj Leinola 2 Kotijoukkue
1 20.5. 19:45 harraste FC Päätyyn Asti FC Pohjoinen Kaukajärvi M.Sorvanto
1 20.5. 20:00 D12 p A Annala A Hervanta Kaukaj nap Kotijoukkue
2 20.5. 20:45 harraste FC Lynxettas Loiske Kaukajärvi M.Sorvanto
2 siirto D/C p Lentävänniemi Kaleva Lent.niemi
2 22.5. 17:00 D12 p A Vehm./Linnainm  Keskikaupunki Leinola TN M.Sorvanto
2 siirto C tytöt Käpylä Annala/Kaukaj Ahvenisj 2A
2 22.5. 17:30 D tytöt Pohjoinen Annala/Kaukaj Tahmela J.Penttinen
1 22.5. 18:30 D12 p B Tahmela Tesoma Tahmela J.Penttinen
3 siirto D12 p A Atala Loiske Leinola TN1
2 22.5. 19:00 D12 p B Lent. vihreä Takahuhti Lent.niemi A.Javanmiri
1 22.5. 20:30 C/B p Atala Annala/Kaukaj Leinola M.Sorvanto
3 siirto D/C p Tesoma Viinikka Ikuri
2 23.5. 17:30 C/B p Kaleva Lent.niemi Lent.niemi J.Penttinen
3 23.5. 19:00 C tytöt Holvasti  Atala Royals Leinola TN1 P.Pirhonen
3 23.5. 20:00 harraste FC BEE FC Kanarialinnut KK Pirkkala O.Lammi
4 24.5. 17:00 D12 p A Lent.niemi kelt Hakametsä 07 Lent.niemiA J.Penttinen
3 24.5. 17:00 D12 p B Viinikka Hakametsä 08 Vihioja W.Lahtinen
4 24.5. 17:00 D tytöt Atala Kissat Tesoma Leinola TN2 M.Pukkila
ott nro Pvm klo ikäl Koti Vieras Kenttä tuomari
5 27.5. 17:30 D12 p A Lent.niemi kelt  Atala Lent.niem A J.Penttinen
4 27.5. 19:00 C tytöt Atala Royals Pirkkala Leinola  1 J.Penttinen
4 27.5. 20:15 harraste FC Kanarialinnut FC Turvasana Ahvenisj 2 M.Laouini
3 27.5. 20:30 C/B p Atala Lent.niemi Leinola J,Penttinen
5 siirto D tytöt Lent.niemi Le-Ki Lent.niemi
6 28.5. 18:15 C tytöt Lännen Ct Atala Kings Rahola A Kotijoukkue
7 siirto D tytöt Pohjoinen Atala Kissat Tahmela
4 28.5. 18:00 D/C p Lent.niemi Linnainmaa Lent.niemi J.Penttinen
5 28.5. 19:45 harraste Loiske FC BEE Rantaperkiö O.Lammi
6 28.5. 20:45 harraste FC Lynxettas FC Päätyyn Asti Rantaperkiö O.Lammi
5 29.5. 17:30 D/C p Kaleva Viinikka Ahvenisj 2A E.Tuominen
6 siirto D12 p A Hervanta Vehm./Linnainm  Ahvenisj 2B
6 siirto D/C p Annala/Kaukaj Tesoma MessukyläA
4 29.5. 18:00 D12 p B Takahuhti Viinikka MessukyläB M.Pukkila
4 29.5. 19:00 C/B p Annala/Kaukaj Kaleva Messukylä E.Tuominen
5 29.5. 19:00 D12 p B Lent. vihreä Tahmela Lent.niemi J.Penttinen
6 30.5. 17:00 D12 p B Hakametsä 08 Annala B Vehm  TN M.Laouini
6 30.5. 19:00 C tytöt Holvasti  Käpylä Leinola  1 M.Laouini
7 30.5. 20:00 C tytöt Atala Kings Annala/Kaukaj Leinola  1 M.Laouini
8 31.5. 18:15 D12 p A Hakametsä 07 Annala A Vehm  TN W.Lahtinen
5 31.5. 18:15 D tytöt Tesoma Atala Koirat Rahola A M.Sorvanto