Aikuisten harrastetoiminta 2018

Yhteystiedot joukkueisiin/ryhmiin

Naisten harrastejoukkueet (Futis-Liigan kilpasarjaan osallistuvat)
Tervetuloa mukaan kaikki uudet pelaajat! Rekisteröidy mukaan tästä linkistä ja ota yhteyttä piia.nurminen(at)ilves.fi
FC LIEKKI
Yhteyshenkilö puhelin sposti
Maarit Huttunen 044-204 5056 maarithuttunen84(at)gmail.com
Kirsi Tuohioja 050-931 6789 kisuliini84(at)gmail.com
harjoitusvuoro
FC LADIES
Yhteyshenkilö puhelin sposti
jojo  Riina Lindstedt 040 584 1396 riina.lahtinen(at)gmail.com
valmentaja  Krista Helminen 040-741 6499 krista_helminen(at)hotmail.com
harjoitusvuoro su klo 17.30-19 Leinola tekonurmi
FC KANARIALINNUT
Yhteyshenkilö puhelin sposti
valmentaja / jojo
Pekka Mikkonen 050-309 0324 pekka.mikkonen(at)elisanet.fi
FC MARADONNAT
Yhteyshenkilö puhelin sposti
Outi Mäkilä  040-544 7896 outi.makila2(at)gmail.com
valmentaja Katja Rossi 050-587 8066 krossi(at)netti.fi
harjoitusvuoro su 17.00 - 19.00 Naistenmatka Pirkkala
FC LYNXETTAS 
Yhteyshenkilö puhelin sposti
Marja-Liisa Järvinen 0400-210 084 marjaliisa.jarvinen(at)gmail.com
harjoitusvuoro su 18.00 - 19.00 Toivio Pirkkala
FC BEE
Yhteyshenkilö puhelin sposti
valmentaja / jojo
Piia Nurminen 050-598 0030 piia.nurminen(at)ilves.fi
harjoitusvuoro ti / to 20.00-21.30 Pirkkala keskuskenttä
FC POHJOINEN
Yhteyshenkilö puhelin sposti
Laura Ylikoski 040-964 1594 laura.ylikoski(at)hotmail.com
LOISKE
Yhteistyöseura Sääksjärven Loiske
Yhteyshenkilö puhelin sposti
Eeva Lahdenperä 040-740 4140 junioripaallikko.loiske@gmail.com
Miesten piirinsarja 7 div
ILVES 3
Yhteyshenkilö puhelin sposti
Seppo Lahtinen 050-354 6934 seppo.t.lahtinen(at)elisanet.fi
LADY FUTIS Naisten kuntopallo (ei sarjatoimintaa)
Tervetuloa mukaan kaikki uudet pelaajat! Rekisteröidy mukaan tästä linkistä ja ota yhteyttä piia.nurminen(at)ilves.fi
Yhteyshenkilö puhelin sposti
Jojo Jenni Hakala 0400-968 798 jennihakala(at)hotmail.com
Valmentaja Waldemar Lahtinen 040-737 0904 Wlahtinen(at)hotmail.com
Piia Nurminen 050-598 0030 piia.nurminen(at)ilves.fi
Harjoitukset Ke 19.15-20.45  Pirkkahalli nurmi (30.5 alk)
LEINOLA FUTIS Aikuisten kuntopallo miehille ja naisille
Yhteyshenkilö puhelin sposti
Timo Kotilainen 050 385 3216 tskotilainen(at)gmail.com
Kari Hangasmäki 045-2210111 kari.hangasmaki(at)ilves.fi
Harjoitukset su klo 19.00-20.30 Leinola tekonurmi